Hakkımızda

Ankara Dedektiflik ve Araştırma Bürosu, 14 yıldır dedektiflik sektörü içinde bulunan, bugüne kadar pek çok kişi ve kuruma profesyonel dedektiflik hizmeti vermiş ve insanlar tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir dedektiflik şirketidir.

Yıllardır beraber çalıştığımız ve halen çalışmaya devam ettiğimiz profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yürütülen araştırmalarımız büyük bir titizlik ve gizlilik içinde gerçekleştirilmektedir. Ankara Dedektiflik, gizlilik politikasına çok önem verir ve müşterileri tarafından verilen bilgileri ve araştırma sürecinde elde edilen bilgileri özenle korur. Çalışmalarımız tamamen sivil gizliliğe tabidir herhangi bir ikinci ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılamaz gizlilik en önemli prensibimizdir.

Vizyon

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır. Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Misyon

Ticaret yapan kişi/kişiler ve kurumsal firmaların beklentilerinin üzerinde çok çeşitli özel dedektiflik hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir araştırma bürosu kuruluş olmak.

Değerler

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Ankara Dedektiflik ve Araştırma Bürosu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.