Paketleme Hizmeti

Paketlemeyi nasıl yapıyor ne tür malzemeler kullanıyoruz?

Paketleme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi...

Eviniz İstanbul’un en uzak köşesinde olabilir. Aracınız tüm eşyalarınızı alacak büyüklükte olmayabilir. Eğer koca bir eve sığacak kadar eşyadan bahsediyorsak o zaman da o kadar çok sayıda araba bulamayabilirsiniz. Nitekim yakınlarınızın yardımıyla çözebileceğiniz ve çözemeyeceğiniz şeyler vardır. Sülaleniz genişse ve herkes ortaklaşa size yardım etmeyi kabul etse bile hem o kadar kişiyi meşgul etmek hem de, Bursa gibi il dışındaki bir yere taşınıyorsanız, o kadar mesafeyi onlarla kat etmek istemezsiniz. Nakliyat firmaları bu tür işler için vardır. Dilerseniz vaktimizi de tüm donanımımızı da sizlerle paylaşabiliriz. Çünkü biz yıllardır bu işlerle uğraşıyoruz. Paketleme Hizmetleri hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizlerle iletişim kurarak sunduğumuz imkanlar doğrultusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Bulunduğunuz çevreden ayrılmak çoğu zaman zordur. Bildiğiniz şeye oranla bilmedikleriniz her zaman için göz korkutucu olabilir. Bir yandan adaptasyonunuzu nasıl sağlayacağınızı düşünürken bir yandan da taşınma işinin yıpratıcı aşamalarına kafa yormak sizi iyice depresif hale sokabilir. Ancak bundan kurtulmak yine sizin elinizdedir. Nakliye firmaları sizlere sağladığı hizmetle yükünüzün maddi kısmını hafifletmeyi hatta ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Dilerseniz ambalajlama sürecinden taşınma işine dahil olarak sürecin en başından itibaren size yardımcı olabiliriz.

Paketleme Hizmetleri Firması

İşinizin değişmesi, ortam değişikliği kararı almanız, atanma durumları, ailevi meseleler… Bunların hepsi birer taşınma sebebi olabilir. İşler zaten yeterince karışmışken bir de taşınma derdine düşmeyin diye bizi devreye sokabilirsiniz. Alanında uzman kişilerle çalışmamızdan ötürü Paketleme Hizmetleri alanında uzun yıllara dayanan birikimimizle sizlere de destek verebiliriz. Eşyalarınızı sigortalayarak taşır ve oluşması muhtemel kırık, çizik veya hasarın öncesinde tedbirimizi almış oluruz. Aileden yadigar olan ve sizin için nice değerli parçaların eşyalarınız arasında bulunması kuvvetle muhtemeldir. Kaygınızı paylaşarak içinizi rahat ettirecek önlemleri almak için buradayız. Ambalajlama aşamasında eşya türlerine uygun paketleme malzemesi kullanarak hasarın bir kere daha önüne geçmeyi amaçlarız. Hassas, kırılabilecek olanlar daha sıkı ve titiz bir şekilde sarılarak koruma altına alınır. Evden eve nakliye hizmeti ile eşyalarınızı araçlara yerleştirirken de yine aynı itinaya riayet ederek maksimum güvenliği sağlamaya çalışırız.

Mutfak Paketleme

Evinizin içerisinde yer alan cam eşyalarınızın paketleme işlemlerinde kraft kağıt ve oluklu koliler tercih edilmektedir. Bu şekilde paketlenen eşyaları 10 yıla kadar bu şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Askılı Kolileme

Askıda bulunan kıyafetlerinizi uzun süre gönül rahatlığı ile muhafaza edebileceğiniz kolilerde eşyalarınızı saklamaktayız. Hem depolama hem de uluslararası taşımacılık öncesi bu paketleme şekli tercih edilmektedir.


 • 7/24 Hızlı Destek

  Taşımacılık öncesi ve sonrası asklınıza takılan sorular veya görüş bildirmek için hizmetinizdeyiz.

 • Yardım Masası

  Meydana gelebilecek tüm sorunlarda sizlere destek verecek bir yardım departmanımız bulunmakta.

 • Profesyonel Planlama

  İyi bir planlama sayesinde taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

 • Profesyonel Eşya Transferi

  Taşımacılık öncesi eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlenerek kusursuz hizmet sağlanır.