Ofis Taşımacılığı

İşletinizi aksatmadan ofisinizi taşıyoruz...

Ofis Taşımacılığı

Hayatımız boyunca planlı plansız birçok olayla karşılaşmaktayız. Bu olaylar kimi zaman işimizle kimi zaman evimizle alakalı değişimlere sebep olabilmektedir. Birçok sebeple ev ofis değişikliği yapmak zorunda kalabiliriz. Kimi zaman bu bir zorunluluk olsa da genelde tercihlerimizin neticesinde taşınma işi ile karşı karşıya kalırız. Ofis Taşımacılığı hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır.

Evdeki yahut meclisteki eşyalarımızın zarar görmeden yeni yaşam alanımıza taşınması ise oldukça meşakkatli bir iştir. Onca eşyanın bir evden çıkarılması, eşyaların sığacağı bir aracın bulunması, taşınarak yeni eve montajı ciddi bir güç ve beceri gerektirmektedir. Uzmanlık, tecrübe ile hem kısa zamanda hem de güvenli olarak eşyaların taşınmasını sağlar. Aksi ise hem işin uzaması hem istenilen işlerin eksik kalması hem de malzemelerin zarar görmesine sebep olur.

Ofis Taşımacılığı firmaları arasında tecrübeye ve en yeni teknolojik imkanlara sahip olan firmamız sizlerin hiçbir yorgunluk çekmeden eşyalarınızın naklinin gerçekleşmesini sağlar. Nakliyat işleminde firmamızı tanımakla beraber birçok memnun müşteri sahibiyiz. Eşya taşımacılığı ile gerekli tüm belgelere sahip İstanbullun en büyük firmasıyız. Nakliyat ağımız sayesinde eşya depolama konusunda da çözümler sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerine nakliye sağlanabilmektedir. Taşımacılıkta gerekli tüm aşamaları titizlik ile yerine getirmekteyiz. Bu aşamaları metnin devamında şu şekilde açıklayabiliriz.

Özel nakliye ve taşımacılık hizmetleri

Nakliye firmaları arasında büyük bir paya sahip olan firmamız sizin taleplerinizi de önemseyen bir anlayış ile hazırlanan sözleşme imzalar. Firmamız ve müşterimiz arasında karşılıklı sözleşmede nakliyat aşamaları, süresi, taşıma şekli, güvenlik hususları ile yaşanacak zararlardaki teminatlar güvenceye alınır.  Karşılıklı olarak müdüriyet bu yolla sıfıra indirilmiş olur. Gerek firma kaynaklı gerekse doğal olarak gelişen sebeplerle yaşanılan zararlarda tekerinin hem firmamıza hem de müşterimize yük olmaması için sigorta işlemi yapılmaktadır.

Çok düşük bir ücrete nakliyatı gerçekleştirilen tüm eşyalar güvenceye alınmış olur. Mobilya uzmanlarımız sayesinde eşyalarınızın kolay ve güvenli taşınması için demontaj işlemi yapılır. Malzemelerin zarar görmemesi için malzemeler patpat adı verilen hava kabarcıklı koruyucu naylonlar ile sarılarak korumaya alınır. Bu yolla malzemelerinizin en ufak bir çizik dahi almadan yeni evinize taşınması sağlanır. Firmamız son derece nitelikli bir ofis taşımacılığı hizmetiyle sizleri buluşturmaktadır.

Profesyonel Paketleme

Ofisinizde yer alan eşyaların tamamı gerekli ambalajlama malzemesi ile paketlenerek taşımacılık esnasında meydana gelebilecek zararların önüne geçilmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ofisinizde yer alan eşyaların tamamı gerekli ambalajlama malzemesi ile paketlenerek taşımacılık esnasında meydana gelebilecek zararların önüne geçilmektedir.


 • 7/24 Hızlı Destek

  Taşımacılık öncesi ve sonrası asklınıza takılan sorular veya görüş bildirmek için hizmetinizdeyiz.

 • Yardım Masası

  Meydana gelebilecek tüm sorunlarda sizlere destek verecek bir yardım departmanımız bulunmakta.

 • Profesyonel Planlama

  İyi bir planlama sayesinde taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

 • Profesyonel Eşya Transferi

  Taşımacılık öncesi eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlenerek kusursuz hizmet sağlanır.