KURUMSAL

Hakkımızda bilmek isteyebilecekleriniz...

1980 yılından günümüze profesyonel taşımacılık çözümleri...

İşletmemiz 40 yılı aşkın süredir %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Bizler için müşterilerimizin tarafımızdan almış olduğu hizmetten memnun kalması son derece önemlidir.


Hakkımızda

Nakliyat sektöründe birikim ve tecrübesiyle ön plana çıkan firmamız, nakliyat hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde sunmak noktasında mükemmel kalitede bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Ev taşıma işleminin oldukça zahmetli ve stresli bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız; evlerini taşıyacak olanlara oldukça konforlu bir nakliyat hizmeti sunabilmektedir.
Uluslararası kalite standartlarının çok üzerinden bir nakliyat hizmeti sunmak noktasında son derece titiz bir çalışma sistemine sahip olan firmamız; tam anlamıyla mükemmel bir nakliyat hizmetinin de adresi konumunda yer almaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini oluşturmak konusunda iddialı bir firma olduğumuz için hizmet kalitemizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetinin oluşturulması hususunda son derece başarılı olan bir firmayız.

Miyonumuz

Avrupa standartlarının üzerinde şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmak ve sunmuş olduğumuz hizmet ile Türkiye'nin en kaliteli nakliye şirketi olarak kalıcı olmak.

Ülkemizde taşımacılık standartlarını belirleyen örnek bir işletme haline gelip evden eve nakliyat dendiğinde akla ilk gelen marka olarak karşınıza çıkmak.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz araç filosunu genişletmek ve tüm dünya ülkelerine hem karayolu hem denizyolu hem havayolu ile taşımacılık hizmeti sunarak dünyanın en büyük uluslararası evden eve nakliyat şirketi olup ismimizi uluslararası lojitik firmaları arasına sokmak.

 • Profesyonel Hizmet

  Gerçekleştirmekte olduğumuz bütün hizmetleri profesyonel anlamda gerçekleştirmekteyiz. Hizmet kalitemiz ve profesyonel yaklaşımımız TSE ve ISO tarafından belgelendirilmiştir.

 • Kaliteli Taşımacılık

  İşletmemiz müşterilerine daima kaliteli taşımacılık çözümleri sunmayı garanti etmektedir. Her işin tamamlanması ile birlikte müşterilerimizden onay alarak işimizi tamamlamaktayız.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bugüne'e kadar tarafımızdan hizmet alan müşterilerimizin paylaşımları doğrultusunda işimizi çok iyi yaptığımızı söyleyebiliriz.

 • Sigortalı Nakliyat

  Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluklara karşı taşımacılığını gerçekleştireceğimiz eşyaların sigortasını taşımacılık öncesi yaptırmaktayız.

 • Profesyonel Paketleme

  Paketleme yaparken kullanılmamış ve antialerjik ambalajlama malzemesi tercih etmekteyiz. İşletmemiz hiçbir şekilde kanserojen madde içeren ambalajlama malzemesi tercih etmemektedir.


En Donanımlı Firmayız!


Nakliyat sektöründeki yenilikleri güncel bir şekilde takip ediyoruz. Bundan dolayı sektörde yer alan en yeni teknolojileri nakliyat sektörüne başarılı bir şekilde uyarlayabiliyoruz. Bu da nakliyat hizmetini sunarken; sorunsuz ve kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturmamızı mümkün kılıyor. Nakliyat sektörünün profesyonel bir hizmeti içine aldığının farkında olan firmamız, personel yapısını da sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemektedir.

Özverili bir çalışma disiplinine sahip olan firmamız, her geçen gün hizmetlerini çok daha nitelikli bir hale getiriyor. Böylece nakliyat sektörünün güvenilir adresi konumunda yer alan firmamız; sizleri uslar arası kalite standartlarında bir nakliyat hizmetiyle buluşturuyor. Böylece nakliyesi yapılacak eşyaların güvenli ve seri bir şekilde talep edilen adreslere tam ve zamanında teslim edebiliyoruz.

ANKARA'NIN EN İYİ NAKLİYE ŞİRKETİ

Hizmet sağlarken göstermiş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde sadece Ankara'da değil tüm Türkiye'de bir marka haline gelmeyi başardık.

Müşteri YorumlarıDeğerli müşterilerimizin değerli yorumlarından birkaçı.