Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılık hizmeti ile ilgili detaylı bilgiler...

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hayatımızın neresinde lazım olur belli olmamakta. Gelişen dünyamızda işlerimiz bizlerin ikametlerini etkileyen en büyük faktör. İş yerinin değişmesi, evlilik olayı, şehir değişikliği, atama gibi olaylar yaşam alanlarımızın zorunlu değişmesine neden olabilmektedir. Haricinde kirada kalanların ev alması yahut başka bir kiralık yere taşınması ki bunun için çok sebep sayılabilir.

Gelir seviyenize göre ev almak yahut satarak yeni yere taşınmak gereksinimi eşyalarımızım güvenli bir şekilde taşınması ihtiyacı doğurur. Nitekim ya bizlerin ya da çevremizin muhakkak ki eşya naklî için yardıma ihtiyacı olmuştur. Firmamız her zaman evden eve nakliyat konusunda uzman tecrübemiz ile her türlü nakliye işlerinde sizlere yardımcı olacaktır.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Ve Nakliye Esnasında Asgari Güvenlik Koşulları

Evden eve nakliyat her ne sebeple olursa olsun aranan asgari koşul eşyaların hızlı ve zarar görmeden taşınmasıdır. Tabi ki bunun için fiyatın da makul olması gerekmektedir. Firmamız tarafından da kullanılan ileri taşıma teknikleri ile güvenlik sağlanarak taşıma işleminin hem kısa hem de güvenli olması sağlanmaktadır.

Taşıma öncesi eşyaların kilitlenmesi, koruyucu kılıflar ile ambalajlanması, evden araca taşınarak araca istiflenmesi, taşınılacak eve naklinin sağlanması, araçtan eve taşınıp odalara dağıtılması, varsa sökülmüş mobilyaların montajının yapılması ve ambalajların sökülmesi aşamaları gerçekleştirilerek nakliyat işlemi tamamlanmaktadır.

Tüm aşamalarda ileri derecede titizlik gösterilerek eşyaların güvenliği, hem zararlara karşı hem kirlenmeye karşı önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Şehir içi yahut şehir dışı da ihtiyacınız olabilir.  Firmamız taşıma işleminde asansörlü veya normal olarak taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Taşıma esnasında hiçbir eşyanıza zarar gelmemesi adına özel bir çalışma yapmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetimiz
İhtiyacınızın olduğu her yerde ve her zaman memnuniyetle sizlerin yanında oluruz. Profesyonel ekibimiz ile sürekli olarak evden eve nakliyat ile her zaman taşıma konusunda sizlerin yanınızda olmaktayız.  Sizlerde uygun fiyat seçenekleri ile firmamıza gelerek veya arayarak ulaşabilirsiniz. Uzman ekip kadromuz her zaman tehlikeli olmayan ve sizleri telaşa düşünemeyecek, eşyalarınıza zarar getirmeyecek şekillerde ve özelliklerde nakliye işlemini yapacaklardır.

Ekspertiz ve Planlama

Taşımacılık önceci eksperimiz gelip taşımacılığın yapılacağı yeri ve taşınacak olan eşyaları inceleyerek planlama yapmaktadır.

Şehiriçi ve Şehirlerarası Hizmet

Taşımacılık hizmetlerimiz Ankara ile sınırlı olmayıp Türkiye'nin her yerine şehirler arası taşımacılık çözümleri üretmekteyiz.


 • 7/24 Hızlı Destek

  Taşımacılık öncesi ve sonrası asklınıza takılan sorular veya görüş bildirmek için hizmetinizdeyiz.

 • Yardım Masası

  Meydana gelebilecek tüm sorunlarda sizlere destek verecek bir yardım departmanımız bulunmakta.

 • Profesyonel Planlama

  İyi bir planlama sayesinde taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

 • Profesyonel Eşya Transferi

  Taşımacılık öncesi eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlenerek kusursuz hizmet sağlanır.


Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Aşağıda belirtmiş olduğumuz evden eve nakliyat fiyatarı ortalama fiyatlarımız olup detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Mesafe 1+1 Ev Eşyası 2+1 Ev Eşyası 3+1 Ev Eşyası
0-9 KM 800 TL 1500 TL 1800 TL
10-29 KM 900 TL 1600 TL 1900 TL
30-50 KM 1000 TL 1800 TL 2000 TL