Depolama

Kısa ve uzun süreli depolama ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz...

Profesyonel Depolama

Nakliyat hizmetleri denince sadece evden eve nakliyat hizmeti gelmemelidir. Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar ile birlikte nakliyat hizmetlerinde de çeşitli kollara ayrılmaktadır. Son yıllarda daha çok tercih edilen depolama hizmetleri da bu hizmetlerden biridir. Firmalar, kütüphaneler başlıca olmak üzere arşivleri bulunmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı taşınmaları gerektiğinde ise daha farklı bir yaklaşım ile geliştirilmelidir. Çünkü içerisinde önemli evraklar ve belgeler bulunmaktadır. Bir tanesinin bile kaybolması büyük bir soruna neden olabilir.

Nakliye firmaları dendiği zaman karşınıza çok fazla seçenek çıkmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında hizmetimiz ile en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Depolama hizmetlerinde de sahip olduğumuz deneyim ile sorunsuz bir şekilde taşımakta ve teslim etmekteyiz.

Arşivler belirli bir düzene sahiptir. Uzman ekibimizde arşivleri taşınırken aynı düzen bozulmadan hareket etmektedir. Daha sonra ise aynı düzeninde yerleştirilmektedir. Çok dikkatli ve titiz bir şekilde plan yapmakta ve uygulamaktayız.

Depolama hizmetleri söz konusu olduğunda aklımıza güvenli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti gelmektedir. Çünkü bölgede hizmet sunan firmamız; profesyonel bir çalışmayı İstanbullular ile buluşturmaktadır.

İddialı Depolama hizmetleri ve Nakliyat Hizmetleri

Depolama hizmetleri hizmetinden pek çok firma ofislerini taşırken ya da daha büyük bir arşive ihtiyaç olduğunda yararlanmaktadır. Hizmetlerimiz kapsamında ofis taşımacılığı hizmeti de yer almaktadır.

Ofis taşımacılığı alanında oldukça iddialı bir konumda yer almaktayız. Zira Ankara’da faaliyet gösteren firmamız; sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor. Özellik ile ofisteki eşyaların taşınması diğer nakliyat hizmetlerinden biraz daha farklı olmaktadır. Bilgisayarlar gibi elektronik eşyaların ve hassas cihazların taşınmasında daha hassas davranılması gerekmektedir. Taşınma esnasında da bir sorun yaşanmaması için ekibimiz çok titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Ofis eşyalarından bazılarını yeni ofisine götürmek istemeyen müşterilerimiz içinde eşya depolama hizmetimizde bulunmaktadır. Belirlediğiniz eşyaları en uygun koşullarda ve alanda saklamaktayız. Eşya depolarımızda kamera ve güvenlik sistemleri ile de korunmaktadır. Size özel belirlenen alanda eşyalar düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir.  Bu süre boyunca eşyalarınıza olası zarar verebilecek durumlar engellenmiştir. Böylelikle ihtiyacınız olduğunda rahatlık gelip alabilirsiniz.
 • 7/24 Hızlı Destek

  Taşımacılık öncesi ve sonrası asklınıza takılan sorular veya görüş bildirmek için hizmetinizdeyiz.

 • Yardım Masası

  Meydana gelebilecek tüm sorunlarda sizlere destek verecek bir yardım departmanımız bulunmakta.

 • Profesyonel Planlama

  İyi bir planlama sayesinde taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

 • Profesyonel Eşya Transferi

  Taşımacılık öncesi eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlenerek kusursuz hizmet sağlanır.