Asansör Kiralama

Dış cephe asansörü kiralama ihtiyaçlarınız için...

Ankara Asansör Kiralama

Bir şehirden diğerine taşınmaya karar verdiniz. Ancak eşyalarınız o kadar da yüklü miktarda değil. Daha az sayıdaki eşyalarınızı taşıtmak için bir hizmet türü mevcut. Asansör kiralama hizmetleri olarak adını duyuran bu hizmetten sizler de faydalanabilirsiniz. Sistemi kısaca tanıtmak gerekirse; az miktarda olduğuna kanaat getirdiğiniz eşyalarınız başkalarının eşyalarıyla aynı nakliye aracında taşınır, diyebiliriz. Aynı güzergaha ait eşyaların aynı araca yüklenmesiyle eşyalar teslimat sırasına göre aracın arkasına yerleştirilir. İlk teslimi yapılacaklar aracın kapağına yakın tarafa, ileriki süreçte teslimi yapılacaklar ise daha derinlere yerleştirilir. Aynı aracı birden fazla müşteri paylaştığından diğer taşıma türlerine göre ücret daha az tutmaktadır.

Her taşıma işleminde olduğu gibi asansör kiralama hizmetleri alanında da işini bilen, tecrübeli kimselerden yardım almak eşyalarınızın karıştırılmasının veya kaybolmasının önüne geçmek açısından önemlidir. Evden eve nakliye alanında oldukça fazla firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasından en prestijli, kaliteli olanlar daha çok ön plana çıkanlar arasında yer almaktadır. Sözleşmeli çalışmak, eşyaların güvenliğinin ön aşamada sağlanması açısından alınan önemli bir tedbirdir.

Asansör Kiralamanın Püf Noktaları
Asansör Kiralama işlemine başlanmadan önce bilmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Örneğin önceden fikir sahibi olmak adına eşyalarınızın boyutlarını ölçüp resimlerini çekerek firmalardan teklif alabilirsiniz. Nakliyat şirketlerinin büyük çoğunluğu ambalajlama ve taşıma hizmeti de vermektedir. Araştırma yaparken kullanıcı yorumlarını okumak da sizin açınızdan uygulanması gereken önemli yöntemlerdendir. Taşımacılık ücreti; taşıma mesafesi ve eşyaların niteliklerine göre belirlenir. Uğraşılan emek ve verilen zaman doğrultusunda fiyat hesaplamaları yapılır demek yanlış olmaz.

Az sayıdaki eşyanız belirlenen güzergahtaki araçlardan birine aktarılarak taşınır. Bu işlemin öncesinde diğer evden eve nakliyat şirketleri tarafından uygulandığı üzere benzer prosedürler sıralanır. Yine ambalajlama, araca yükleme esnasında asansörlü taşıma gibi hizmetlerden yararlanmayı talep edebilirsiniz. Asansör kiralama hizmetleri oldukça popüler olan ve maliyetinin azlığından ötürü tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu taşıma çeşidinin bir diğer adı da parsiyel taşımacılık hizmeti olarak bilinmektedir.

Elbette ki asansör kiralama hizmetlerinde yararlanırken; ayrıntılı bir araştırma yapıyor olmak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Tam da bu noktada firmamız müşteri memnuniyeti eksenli bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken zarar görme olasılığı ortadan kalkar, taşımacılık işlemleri hem daha hızlı hem daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

25. Kat'a kadar hizmet

70 Metre yüksekliğe ulaşan dış cephe asansörümüz ile 25. Kat'a kadar olan taşımacılıklar sorun olmaktan çıkıyor. Dış cephe asansörü ile yapılan taşımacılıklar 4-5 saat kadar daha kısa sürmektedir.


 • 7/24 Hızlı Destek

  Taşımacılık öncesi ve sonrası asklınıza takılan sorular veya görüş bildirmek için hizmetinizdeyiz.

 • Yardım Masası

  Meydana gelebilecek tüm sorunlarda sizlere destek verecek bir yardım departmanımız bulunmakta.

 • Profesyonel Planlama

  İyi bir planlama sayesinde taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

 • Profesyonel Eşya Transferi

  Taşımacılık öncesi eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlenerek kusursuz hizmet sağlanır.